Workshop training geven 4 april (datum gewijzigd!)

Workshop ONR 4 april

Training geven in de praktijk, van makkelijk naar moeilijk

Op woensdag 4 april organiseert ONR voor de (jeugd)trainers en leiders een workshop “training geven in de praktijk”, gegeven door Laurens Bloem. Laurens heeft jarenlange ervaring opgedaan in het geven van trainingen als docent aan het Alfa College in Groningen en is daarnaast actief voetballer bij vv Zuidhorn, waar hij ook actief is met het ontwikkelen van het technisch jeugdbeleid.

De workshop is georganiseerd rond het thema “training geven in de praktijk, van makkelijk naar moeilijk.” De workshop begint met een korte introductie in de kantine, waarna we gezamenlijk het veld op gaan. Deelnemers aan de workshop wordt gevraagd om in trainingspak en met voetbal- / sportschoenen te komen, zodat we de oefenvormen gezamenlijk kunnen voordoen en ervaren onder leiding van Laurens.

Programma:

19.30 uur – Inloop

19.45 uur – Introductie

20.00 uur – Praktijktraining

21.15 uur – Nabespreking

21.45 uur – Afsluiting

Deze workshop is voor iedereen die actief is binnen het jeugdvoetbal bij ONR en geïnteresseerd is in het trainen van kinderen.

Meld je aan voor deze workshop door een mail te sturen naar Erik Kloosterman, via erik_kloosterman@hotmail.com .