ONR en hoofdtrainer Hendrik Timmer verlengen contract

Het contract van hoofdtrainer Hendrik Timmer is verlengd door het bestuur van ONR. Hierdoor zal Timmer ook volgend seizoen de leiding hebben over ONR 1.

Tijdens de besprekingen bleek al snel dat zowel Timmer, het bestuur, de spelersgroep en de begeleiding zeer positief zijn over de huidige samenwerking.

Het eerste jaar als hoofdtrainer bevalt Hendrik tot op heden zeer goed, aldus de trainer. ‘’De sfeer bij de club, het enthousiasme en de leergierigheid van de jeugdige groep met daarbij de prettige omgang met de begeleiding maakte het voor mij niet lastig om nog een seizoen door te willen gaan’’.

ONR staat onder leiding van Timmer halverwege het seizoen op een 7e plaats in de 4e klasse. De jonge groep is in ontwikkeling en het bestuur ziet Timmer als de juiste trainer om dit proces voort te zetten.