Futsal ONR 9 in het nieuw!

Futsal ONR 9 is, na 10 jaar zonder sponsor, door Bossers & Cnossen in het nieuw gestoken! Bossers & Cnossen is daarmee niet alleen dé toekomstbestendig IT oplosser, maar draagt op deze manier ook een positieve bijdrage aan het (naderende) kampioenschap van ONR 9. Onderstaand een teamfoto van dit sterrenensemble.

 

ONR 9 is Bossers & Cnossen zeer erkentelijk voor deze mooie tenues welke zeker weer 10 jaar mee kunnen!

Achterste rij, v.l.n.r.: Richie Kiel, Vincent van Gastel, Erik Kloosterman, Marcel van de Vinne, Frits van Hell. Voorste rij, v.l.n.r.: Arjan de Jong, Rob van Rij, Jan Jakob Steenbergen, Jurjen Apol. Op de foto ontbreken: René Klooster, Rudy Vissering, Jasper de Jong, Michiel van Leeuwen

 

Wilt u deze sterren in actie zien? Op vrijdagavond zijn zij actief in de sporthal in Peize. Kijk op https://www.vvonr.nl/onr-9-zaal/ voor het programma.