Bonnenboekactie 15 februari

De bonnenboekenactie staat weer voor de deur. Om alle boekjes te verkopen hebben we de hulp van alle leden weer hard nodig. De jeugdleden zullen op vrijdagavond 15 februari met hun eigen team de boekjes deur aan deur verkopen. De spelers verzamelen zich in de kantine volgens onderstaand tijdsschema:

17:30 Jo13-1 en jo13-2. Deze teams zijn niet verplicht om boekjes te verkopen, aangezien zij ook al de koekactie lopen.
17:40 Jo15-1 en jo15-2. Verplicht.
17:50 Jo17-1. Verplicht.
18:00 jo19-1 verplicht.

Aan het einde van de avond verzamelen alle spelers en speelsters zich weer in de kantine om het geld en de overgebleven boekjes weer in te leveren. Toppers die na de avond nog meer willen verkopen kunnen extra boekjes mee krijgen en deze later verkopen.

Spelers en speelsters van de jo9 en jo11 mogen (onder begeleiding) wel boekjes afhalen om deze te verkopen.

Senioren zullen op zaterdag 16 februari van hun leider de boekjes ontvangen.