🧡⚽️🧡KAMPIOENSWEDSTRIJD Futsal ONR 1🧡⚽️🧡

Vanavond is het eindelijk zover; de kampioenswedstrijd van Futsal ONR 1. De tegenstander betreft de nummer 5 van de Topklasse F, Hoogeveen. Om 20:00 wordt er in Hoogeveen afgetrapt in de hypermoderne sporthal het Activum. Bij winst is het kampioenschap een feit en promoveert ONR naar de 1e divisie.

De laatste keer dat ONR een promotiewedstrijd speelde, was Hoogeveen ook de tegenstander. Destijds wonnen de oranjehemden na strafschoppen en promoveerden ze naar de Topklasse. Bovendien won ONR de thuiswedstrijd tegen Hoogeveen dit seizoen na een spectaculaire slotfase met 5-4.

De statistieken zijn dus in het voordeel van de ploeg van Harm Gritter. Maarja, in het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Bovendien is Hoogeveen in vorm, want hun laatste 3 wedstrijden werden gewonnen. Wat vast staat is dat ONR de support van de 6e man weer goed kan gebruiken. We zien u morgen dan ook graag in het uitvak verschijnen.

Tot morgen!