Contactgegevens ONR

Sportpark “Oranje”
Hullenweg 2
9301 ZD Roden
Telefoon: 050-5016726

Plattegrond en route
Ga naar Sportpark ONR op GoogleMaps voor een gedetailleerde plattegrond van het sportpark.

Ledenadministratie
Neem contact op met Harm-Jan Postema voor aanmelding, wijziging of opzegging lidmaatschap.

Harm-Jan Postema
Tonkensven 11
9302 EA Roden
06-55256832
ledenadministratie@vvonr.nl

Financieel
IBAN Bankrekeningnummer: NL22 RABO 0355 8056 50  t.n.v. VVONR

Bestuur

Voorzitter Hylke Westra 06-30715134 hylke.westra@hetnet.nl
Vice-voorzitter Bert Roede 050-5010754 bertroede@home.nl
Secretaris Anne Kloosterman 050-5019796 zvvonr@live.nl
Wedstrijdsecretaris Jan Dijkstra 06-15640199 j.a.dijkstra@rug.nl
Penningmeester Wietse Bouwman 06-51933782 wietse.bouwman@hetnet.nl

Jeugdcommissie

Voorzitter Bert Roede 050-5010754 bertroede@home.nl
Secretaris Astrid Westra 06-52716528 a-westra@home.nl
Coördinatoren:
JO19 / A-junioren Erik van Doorne 06-31994345 vandoorne@aol.com
JO17 / B-junioren Erik van Doorne 06-31994345 vandoorne@aol.com
JO15 / C junioren Roelf Hummel
Leonie Hummel
050-5731180 roelf.hummel@groningen.nl
leonie.hummel@gmail.com
JO13 / D-junioren Roelf Hummel
Leonie Hummel
050-5731180 roelf.hummel@groningen.nl
leonie.hummel@gmail.com
JO11 / E-pupillen Jeroen Westendorp 06-18944675 jwestendorp@hotmail.com
JO9 / F-pupillen 06-13742737 vacature
JO7 / 4x 06-13742737 vacature
G-voetbal Jannetta Roede 06-13742737 jannettaroede@ziggo.nl
Hoofd jeugdopleiding Rien Hut 06-23029167 allroundvoetbal@home.nl
Jeugdtechnische zaken Harm Gritter 050-5015836 harm.gritter@enexis.nl
Jeugdactiviteitencommissie Leonie Hummel 050-5731180 jeugdactiviteiten@vvonr.nl
Algemeen lid Jan Peter Busscher 06-53239713 jpbusscher@hotmail.com

Contactgegevens seniorenteams

ONR 1 Trainer Jeroen de Munck
Leiders Jeroen Fierstra
Jannes Wolthuis
jfierstra@ziggo.nl
janneswolthuis@home.nl
Verzorgers Harm Gritter

Sebastiaan Ottens

Fysiotherapeut Frits Pals
ONR 2 Leider/trainer Bert Roede 06-14346507 bertroede@home.nl
Leider/trainer Hilko Pathuis 06-24161850 pathuis1@home.nl
ONR 3 Leider
ONR 4 Leider Jan van Hell 06-50420133 j.vanhell@kpnplanet.nl
ONR 5 Leider Gerard Diertens

Contactgegevens jeugdteams

Team Trainer Leider Contactgegevens
JO19-1  Trainer/leider Erik Kloosterman 06 – 12046704 erik_kloosterman@hotmail.com
JO17-1  Trainer/leider Sjoerd Hoek 06 – 20220517
sjoerd.hoek@hotmail.com
JO15-1  Trainer Jesse Nienhuis 06 – 12647601
nienhuisjesse@gmail.com
Leider Richard Fonk 06 – 15087116
Rjfonk67@gmail.com
JO15-2  Trainer Ruben Hummel 06 – 48364997                                 rubenhummel@icloud.com
Leider Ron Klingenberg 06 – 31037332
ronklingenberg1967@gmail.com
JO13-1  Trainer Rik Nijhof 06 – 33384833
riksnijhof@gmail.com
Leider Harm Jan Postema 06 – 55256832
hjpostema@kpnmail.nl
JO13-2 Leider/trainer Henk Venema 06 – 22682205
hb.venema@xs4all.nl
JO13-3 Trainer Jan Peter Busscher 06-53239713
jpbusscher@hotmail.com
Leider Wim Stienstra 06 – 54295871
wimstienstra@hotmail.com
JO11-1  Trainer Jesper Roede 06 – 28208281
jesperbrianroede@gmail.com
Leider Reinier Beuving 06 – 10461719
reinierbeuving@home.nl
JO11-2 Trainer Jesper Roede 06 – 28208281
jesperbrianroede@gmail.com
Leider Ynmar Oldenburger 06-20734055
ynmar@hotmail.com
Leider Johan Olsder  06-22918022
johan.olsder@gmail.com
JO11-3   Trainer  Joran Boers 06-30332906
joranboers@live.nl
   Leider  Johan Klok 06-31326515
klok0404@planet.nl 
JO9-1  Trainer Rik de Boer 06-13579210
rikdeboer@edu.wlg
Leider Joran Meijering 06 – 22821317
joranmeijering@gmail.com
JO9-2 Trainer
Leider Herman ten Heuw 06-43581161
herman@tenheuw.nl
JO9-3 Trainer
Leider Ernst Jan Bakker  06-25442461
Leider Edwin de Haan  06-30948340
JO9-4  Leider  volgt  06-13742737
JO7 4×4 Trainer Mark Westendorp 06 – 47941688
mark1974.westendorp@hotmail.nl
GJeugd  Trainer Stijn Brasse/ Lars Roede/Ruben Roffel 06-36302638
stijnbrasse@hotmail.com
Leider Johan Buigholt 050 – 5019909               johan.buigholt@home.nl
Leider Arnold Timmer 050 – 5010678
GSenioren Trainer Rien Hut/Lars Roede/Ruben Roffel 06 – 23029167
allroundvoetbal@home.nl
Leider Jannetta Roede 06 – 13742737                     jannettaroede@ziggo.nl
Keepers Onderbouw

 

Bovenbouw

Jelle Bouma

Jesse Nienhuis

Nick Kobes

06 – 19501012

06 – 12647601

06 – 15379959

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiaalbeheer
Reinier Beuving, 06 – 10461719
Harm Gritter, 050- 5015836

Sponsorcommissie
Paulus Lublink, pwlublink@home.nl
Wietse Bouwman, 050-5016899, wietse.bouwman@hetnet.nl
Jeroen Fierstra, jfierstra@ziggo.nl

Zaalvoetbal
Frits van Hell, 06-51103955, onrzaalvoetbal@gmail.com

Kantine
Ellen Rusch, 050-5012866, e.rusch@home.nl
Yvonne de Weerd, 050-5278985, edwin_de_weerd@planet.nl

Biljart
Voorzitter: Roel Piek, 050-5013291
Secretaris: Jan van Rij
Penningmeester: Bert Neven, 050-5016048

Webredactie
Jannetta Roede, 06-13742737, jannettaroede@ziggo.nl
Eise Eisenga, 050-5010494, eise.eizenga@gmail.com
Sjoerd Hoek, sjoerd.hoek@hotmail.com
Ton Buigholt, ton.buigholt@gmail.com
Geert Vegter, geertvegter@hotmail.com
Pieter Gootjes, 06-12 27 01 29, info@gootjes.com