Contactgegevens ONR

Sportpark “Oranje”
Hullenweg 2
9301 ZD Roden
Telefoon: 050-5016726

Plattegrond en route
Ga naar Sportpark ONR op GoogleMaps voor een gedetailleerde plattegrond van het sportpark.

Ledenadministratie
Neem contact op met Harm-Jan Postema voor aanmelding, wijziging of opzegging lidmaatschap.

Harm-Jan Postema
Tonkensven 11
9302 EA Roden
06-55256832
ledenadministratie@vvonr.nl

Financieel
IBAN Bankrekeningnummer: NL22 RABO 0355 8056 50  t.n.v. VVONR

Bestuur

Voorzitter Hylke Westra 06-30715134 voorzitter@vvonr.nl
Vice-voorzitter Bert Roede 050-5010754 vice-voorzitter@vvonr.nl
Secretaris Harm-Jan Postema 06-55256832 secretaris@vvonr.nl
Wedstrijdsecretaris Jan Dijkstra 06-15640199 wedstrijdsecretaris@vvonr.nl
Penningmeester Jaco Schildt penningmeester@vvonr.nl
Algemeen lid Sjoerd Hoek 06- 20220517 algemeenlid@vvonr.nl
Wedstrijdsecretaris Zaalvoetbal Frits van Hell 06-51103955 futsal@vvonr.nl

Jeugdcommissie

Voorzitter
Secretaris
Coördinatoren:
JO19 / A-junioren
JO17 / B-junioren
JO15 / C junioren
JO13 / D-junioren
JO11 / E-pupillen
JO9 / F-pupillen
JO7 / 4x
G-voetbal
Hoofd jeugdopleiding
Jeugdtechnische zaken
Jeugdactiviteitencommissie
Algemeen lid

Contactgegevens seniorenteams

ONR 1 Trainer
Leiders
Verzorgers
Fysiotherapeut
ONR 2 Leider/trainer
Leider/trainer
ONR 3 Leider
ONR 4 Leider
ONR 5 Leider

 

Contactgegevens jeugdteams

Team Telefoon
JO19-1 trainer Jan Peter Busscher 06-53239713
leider Roelf Hummel 06-22779642
JO17-1 trainer Sjoerd hoek 06-20220517
leider
JO15-1 trainer Jesse Nienhuis 06-12647601
leider
JO15-2 trainer Ruben Hummel 06-48364997
leider Henk Venema 06-22682205
leider Anne Boonstra 06-46292445
leider Johan Dijkema 06-38722549
JO13-1 trainer Sven Buigholt
leider Marcel Kies
JO13-2 trainer
leider Wim Stienstra & Jeroen Westendorp
JO11-1 trainer Jesper Roede 06-28208281
leider Yngmar Oldenburger
JO11-2 trainer onbekend
leider
JO11-3 trainer onbekend
leider
JO9-1 trainer Jesse Nienhuis 06-12647601
leider Joran Meijering
JO9-2 trainer Mees Gootjes
leider
JO9-3 trainer Erik hummel 06-42169559
leider
JO8-1 trainer onbekend
leider
4×4 trainer onbekend
leider

 

 

Kantine
Ellen Rusch, 050-5012866, e.rusch@home.nl
Yvonne de Weerd, 050-5278985, edwin_de_weerd@planet.nl

Materiaalbeheer
Reinier Beuving, 06 – 10461719
Harm Gritter, 050- 5015836

Sponsorcommissie
Paulus Lublink, pwlublink@home.nl
Wietse Bouwman, 050-5016899, wietse.bouwman@hetnet.nl
Jeroen Fierstra, jfierstra@ziggo.nl

Biljart
Voorzitter: Roel Piek, 050-5013291
Secretaris: Jan van Rij
Penningmeester: Bert Neven, 050-5016048

Webredactie
Jannetta Roede, 06-13742737, jannettaroede@ziggo.nl
Eise Eizenga, 050-5010494, eise.eizenga@gmail.com
Sjoerd Hoek, sjoerd.hoek@hotmail.com
Pieter Gootjes, 06-12270129, info@gootjes.com

 

Kantine
Ellen Rusch, 050-5012866, e.rusch@home.nl
Yvonne de Weerd, 050-5278985, edwin_de_weerd@planet.nl

Materiaalbeheer
Reinier Beuving, 06 – 10461719
Harm Gritter, 050- 5015836

Sponsorcommissie
Paulus Lublink, pwlublink@home.nl
Wietse Bouwman, 050-5016899, wietse.bouwman@hetnet.nl
Jeroen Fierstra, jfierstra@ziggo.nl

Biljart
Voorzitter: Roel Piek, 050-5013291
Secretaris: Jan van Rij
Penningmeester: Bert Neven, 050-5016048

Webredactie
Jannetta Roede, 06-13742737, jannettaroede@ziggo.nl
Eise Eizenga, 050-5010494, eise.eizenga@gmail.com
Sjoerd Hoek, sjoerd.hoek@hotmail.com
Pieter Gootjes, 06-12270129, info@gootjes.com