Veilingsite online!

Vanaf vandaag is onze veilingsite in de lucht, gesponsord door Digital Reflex ( voorheen Retail 360 ) uit Leek. www.digitalreflex.eu

Wie wil er nou niet gezellig uit eten met Henk de Haan bij Bella Sardegna of een weekje in een prachtig huis in Zuid Duitsland verblijven om te skiën of gewoon te genieten van de prachtige omgeving.

Nieuwsgierig geworden? Ga dan naar www.gvoetbalnoordenveld.nl en kijk of er iets voor je tussen zit. Het is ook mogelijk om zelf een item te plaatsen. Dus als je iets hebt om te veilen kan het aangeboden worden via de site.
Alle gelden komen vanzelfsprekend ten goede aan het kunstgrasveld tbv het G voetbal.

Wie helpt ons met de laatste loodjes?

“Digital Reflex denkt altijd met de klant mee. Kant-en-klare oplossingen zijn geen oplossingen. Immers: ‘one size fits no one’. Maatwerk is tegenwoordig het sleutelwoord naar succes. Elk bedrijf is uniek, dus moet iedere oplossing minstens net zo uniek zijn. Digital Reflex biedt een frisse en bovenal vernieuwende kijk op zaken.”